חברת ש.ארמה 2000 בע"מ נוסדה בשנת 1995 על ידי מר שמואל ארמה ועוסקת בתחום יבוא ושיווק מוצרי אריזה.

החברה הינה נציגתה הבלעדית של חברת "CELLOFIX" האירופאית, הנחשבת לאחת מהחברות המובילות ביותר בשוק העולמי בתחום ייצור סרטים דביקים בטכנולוגיה של דבקים אקריליים, המבטיחה מוצר באיכות הדבקה חזקה מאוד ועמידות לאורך זמן רב.

כמו כן, חברת ש.ארמה מייבאת  ניילון סטרץ' לעטיפת משטחים הן לשימוש ידני והן למכונות אוטומטיות, ואף מכונות ידניות ,תוצרת חברת ''SIAT'' איטליה, המסייעות לשימוש יעיל ונוח בסרטי ההדבקה ובניילון הסטרץ.

מוצרינו עומדים בתקנים מחמירים של תקן ISO 9001:2000  מה שמבטיח את איכותם הגבוהה.

 

בחברתנו קיימת מחלקת דפוס בה אנו מדפיסים על גבי סרטי הדבקה איכותיים מאוד מסוגים שונים דוגמת ,PVC פוליפרופילן ומסקינגטייפ, כאשר תהליך ההדפסה מתבצע תחת נוהלי בקרת איכות קפדניים מאוד. ההדפסה נעשית תוך השמת דגש על עיצוב לוגו מרשים וצבעים איכותיים על מנת לספק ללקוחותינו סרט אריזה ממותג אשר יהווה את חלון הראווה הטוב ביותר של העסק שלו.

חברתנו שמה דגש רב לדרישות הלקוח, ומתחייבת לספק את מוצריה ברמת המחירים הנמוכה ביותר בשוק, באיכות הגבוהה ביותר, ובמהירות המקסימאלית ומכאן דואגת תמיד לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה.

החברה נמצאת כל העת בגידול מתמיד ועל לקוחותיה נמנים מרבית החברות והעסקים במשק, ממגוון ענפי התעשייה השונים, ולכולם אנו מעניקים יחס אישי, חם ותשומת לב מרבית.

          הגינות, אמינות ואיכות המוצר הם כרטיס הביקור של חברתנו